معرفی اپلیکیشن های بیمارستانی “ساپیبا”

با سلام و احترام

سروران گرانقدر

امیدواریم در تلاش شبانه روزی تان در کاهش آلام هم میهنان عزیزمان و تشخیص و درمان بیماری هایشان در بیمارستان ها موفق و پیروز باشید.

بدینوسیله به اطلاع می رساند که گروه نشریات علمی پزشکی “ارتقای سلامت” ، “خود مراقبتی” و “پیشگیری” به منظور دسترسی همگانی به مطالب علمی معتبر و اخبار سلامتی اخیرا مجوز قانونی پایگاه داده، اطلاعات و اخبار سلامتی با عنوان”سلامتی و پیشگیری بالینی” و با نام اختصاری “ساپیبا” را دریافت نموده است.

برای تحقق اهداف عالی بیمارستان در حیطه آموزش بیماران و اعضای خانواده آنها و نیز کارکنان سلامتی در زمینه پیشگیری، ارتقای سلامت و خودمراقبتی  هم اینک امکان استفاده از وب اپلیکیشن به شکل اختصاصی برای بیمارستان شما فراهم شده است.

این وب اپلیکیشن مختص بیمارستان شما علاوه بر اهمیت فراوانی که در آموزش بیماران و خودمراقبتی و ارتقای سلامت بیماران و کارکنان خواهد داشت، می تواند به دریافت امتیازات بیشتر در اعتباربخشی بیمارستان شما موثر باشد.

کارکردن با حرفه ای ها را تجربه کنید.

ما می دانیم که تجربه های خوبی در تامین اطلاعات و ورود اطلاعات معتبر در وب سایت تان را نداشته اید

ما تیمی حرفه ای برای برنامه نویسی و نیز طراحی گرافیکی اپلیکیشن، تیم حرفه ای ورود اطلاعات و مهم تر از همه تیم حرفه ای تامین محتوای معتبر پزشکی و سلامت را دور هم جمع کرده ایم تا شما لذت برخورداری از اپلیکیشنی حرفه ای را برای بیماران و کارکنان بیمارستان تان تجربه کنید.

تیم نرم افزاری “ساپیبا”

اپلیکیشن بیمارستان شما را آماده می کند

 

و

تیم پزشکی “ساپیبا”

انبوهی از اطلاعات معتبر پزشکی و سلامتی را

در اپلیکیشن شما ارایه می نماید.

 

“ساپیبا”

همواره اپلیکیشن بیمارستان شما را به روز نگه می دارد.

 

به منظور بهره وری بیشتر پیشنهاد زیر برای بیمارستان شما ارائه می شود:

 • آماده سازی وب اپلیکیشن با نام و طراحی بیمارستان شما و در اختیار قرار دادن آن در نسخه اندروید و IOS مطابق نسخه نمونه ای که به پیوست ارائه شده است.
 • امکان دانلود و نصب نامحدود بیماران و اعضای خانواده آنها، کارکنان بیمارستان و… و استفاده از مطالب و اخبار سلامتی معتبر مبتنی بر شواهد علمی که به شکل مرتب اطلاعات آن بروزرسانی می شود.
 • امکان ارایه نام کاربری و رمز عبور برای مدیریت اطلاعات بیمارستان ها، توسط خود بیمارستان ها فراهم است. (طراحی اولیه و بارگذاری اولیه اطلاعات به شکل رایگان توسط “ساپیبا” انجام خواهد شد).
 • طراحی گرافیکی، ورود اطلاعات، پشتیبانی، پهنای باند و هزینه سرور به شکل نامحدود به رایگان توسط تیم ساپیبا ارائه خواهد شد.
 • در صورت درخواست بیمارستان، امکان طراحی در سرور اختصاصی خود بیمارستان فراهم هست تا همه موارد زیر نظر مستقیم خود بیمارستان باشد.
 • قرار دادن اپلیکیشن در یک فروشگاه اندروئید ایرانی و IOS ایرانی به رایگان توسط تیم ساپیبا انجام خواهد شد.
 • هر گونه بروزرسانی به رایگان توسط تیم ساپیبا انجام خواهد شد.
 • هزینه اشتراک یک ساله برای استفاده از اطلاعات سلامتی و اخبار سلامتی کاربران هر بیمارستان شامل بیماران و اعضای خانواده آنها، کارکنان بیمارستان ها و اعضای خانواده آنها و سایر ذینفعان معادل …………………… تومان است.

ما متوجه وضعیت خاص مالی بیمارستان ها در شرایط کنونی هستیم، پس با افتخار با شما در مورد هزینه تعامل مثبت خواهیم داشت.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۸۸۲۲۱۶۵۸

و

۰۲۱۸۸۳۵۸۴۷۳

با تشکر و احترام

سحر نظیف کار- مدیر اجرایی ساپیبا

در صورتیکه تمایل دارید اپلیکیشن اختصاصی بیمارستان خودتان را داشته باشد ما با شما همراه هستیم تا نتیجه مطلوب و دلخواه شما حاصل شود

 

اگر گوشی شما اندرویدی است و تمایل دارید اپلیکیشن ویرایش ۱.۱ اختصاصی شده برای بیمارستان قلب شهید رجایی را نصب کرده و امکانات آن را مشاهده فرمایید لطفا بر روی همین جمله کلیک فرمایید:

   

شاید بپرسید به چه شکلی باید اپلیکیشن بیمارستان خودتان را در اختیار کارمندان و بیمارانتان قرار دهید.

ما چند پیشنهاد ساده خدمتتان ارایه می دهیم:

 • صفحه ای را در وب سایت خودتان به معرفی اپلیکیشن تان اختصاص دهید و لینکهای نصب در بازار و سیب اپ و نیز دانلود مستقیم را در آن قرار دهید. البته در همه این کارها ما همراه شما هستیم تا به بهترین شکل کار انجام شود.
 • برای هر بیمار بستری که پیامک خوش آمد گویی ارسال می کنید لینک دانلود اپلیکیشنتان را هم ارسال نمایید. مثل پیام زیر:

“با عرض سلام و خوش آمدگویی به شما بیمار محترم

بیمارستان ……………… مفتخر است که اقدامات تشخیصی و درمانی شما در این مرکز انجام می شود.

خواهشمند است اپلیکیشن بیمارستان را با کلیک بر لینک ………………………. دانلود نمایید تا ضمن آشنایی با بخشها و خدمات بیمارستان، منشور حقوق بیماران در ایران، آخرین اطلاعات و اخبار معتبر پزشکی و سلامت را مطالعه بفرمایید.” با آرزوی سلامتی و بهبودی کامل شما”

 • ما برای شما بنرهای زیبایی طراحی خواهیم کرد تا شما پس از چاپ آنها را در سالن های انتظار بیمارستان در معرض دید همگان قرار دهید. در این بنرها ضمن معرفی اپلیکیشن تان QR Code محل نصب را قرار خواهیم داد تا بیماران و مراجعین به بیمارستان شما با اسکن کردن کدها به راحتی اپلیکیشن تان را دانلود کرده و استفاده نمایند.

نمونه طراحی پوستر دیواری در ابعاد ۵۰سانتیمتر عرض و ۷۰ سانتیمتر ارتفاع

نمونه طراحی استند در ابعاد ۹۰ سانتیمتر عرض و ۲۰۰ سانتیمتر ارتفاع

 

ما متوجه وضعیت خاص مالی بیمارستان ها در شرایط کنونی هستیم، پس با افتخار با شما در مورد هزینه تعامل مثبت خواهیم داشت.

لطفا با ما تماس بگیرید و درباره جزییات سوال فرمایید:

۰۲۱۸۸۲۲۱۶۵۸

و

۰۲۱۸۸۳۵۸۴۷۳